Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

CERTYFIKAT JAKOŚCI TRUSTED SHOPS

2023-08-24
CERTYFIKAT JAKOŚCI TRUSTED SHOPS

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że nasz sklep Creation Style został wyróżniony znakiem jakości Trusted Shops, który już od 26 lat jest symbolem  bezpiecznych zakupów w Internecie!

 

Sprawdź nasz certyfikat jakości Trusted Shops

 

Znak jakości Trusted Shops to jeden z najbardziej znanych znaków jakości wśród europejskich klientów.

Znak jakości Trusted Shops to wyróżnik godnych zaufania sklepów internetowych

Znakowi jakości Trusted Shops udowadnia, że nasz sklep Creation Style spełnia kompleksowe kryteria jakości i odpowiedzialnie postępuje z danymi naszych  klientów.

Creation Style oferuje bezpieczniejsze zakupy, bo znak jakości oznacza także Ochronę Kupującego Trusted Shops.

Aby uzyskać certyfikat Trusted Shops zostaliśmy poddani kompleksowym testom bezpieczeństwa, które obejmują ponad 100 kryteriów jakości, dotyczących m.in. zdolności kredytowej, przejrzystości cen, obowiązków informacyjnych wobec klientów, obsługi klienta i ochrony danych osobowych. Kryteria te są nieustannie dostosowywane do aktualnego stanu orzecznictwa i regulacji z zakresu ochrony konsumenta.

Co oznacza znak jakości?

Jeśli sklep internetowy posiada znak jakości, oznacza to, że przeszedł audyt i spełnia kryteria jakości Trusted Shops. Wyjaśnimy tutaj, co to oznacza w praktyce i jakie kryteria stosujemy, aby mieć pewność, że certyfikowane przez nas sklepy są naprawdę bezpieczne.

Identyfikacja i dostępność

Nazwa oraz adres sprzedawcy są wyraźnie widoczne w sklepie. Możliwy jest szybki i łatwy kontakt ze sprzedawcą.

Bezpieczeństwo i ochrona danych

Sklep gromadzi dane osobowe tylko wtedy, gdy jest to dozwolone przez prawo lub gdy użytkownik udzielił na to wyraźnej zgody. Ponadto sklep zapewnia pełne szyfrowanie danych podczas ich przesyłania.

Odstąpienie od umowy i zwroty

Sklep informuje o obowiązujących warunkach odstąpienia od umowy w przypadku zmiany zdania. Ponadto sklep informuje o tym, w jaki sposób możesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy oraz gdzie należy zwrócić zakupione towary. Sprzedawca zapewnia klarowną informację o tym, czy poniesiesz koszty zwrotu.

Produkty i koszty

Sprawdzamy, czy oferowane w sklepach produkty nie figurują w Katalogu Wykluczeń Trusted Shops. Ceny produktów, koszty wysyłki i inne dodatkowe koszty są podane w przejrzysty sposób.

Zamówienia i transparentność

Sprawdzamy funkcjonalność i transparentność całego procesu składania zamówienia.

Obsługa i doświadczenia klienta

Podczas audytu sklepu bierzemy pod uwagę nie tyko nasze kryteria jakości, ale i poziom obsługi klienta. Przykładowo, średnia ocena sprzedawcy nie może być niższa niż 4,0 gwiazdki.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2023
Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 83 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-26
Szukałam oryginalnego prezentu dla chłopca i trafiłam do tego sklepu. Jestem bardzo zadowolona z obsługi, która ma naprawdę dużo cierpliwości i potrafi doskonale doradzić przy wyborze prezentu. Wysyła bardzo dobrze zabezpieczona i zgodna z deklaracja.
2024-05-18
Bardzo pomocna obsługa :) Skarbonka bardzo ładna , dobrze dobrany grawer. POLECAM !
pixel