Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Certyfikat Trusted Shops

                                                      

CERTYFIKAT JAKOŚCI TRUSTED SHOPS

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że nasz sklep został wyróżniony znakiem jakości Trusted Shops, który już od 26 lat jest symbolem  bezpiecznych zakupów w Internecie!

Sprawdź nasz certyfikat jakości Trusted Shops

 

Aby uzyskać certyfikat Trusted Shops zostaliśmy poddani kompleksowym testom bezpieczeństwa, które obejmują ponad 100 kryteriów jakości, dotyczących m.in. zdolności kredytowej, przejrzystości cen, obowiązków informacyjnych wobec klientów, obsługi klienta i ochrony danych osobowych. Kryteria te są nieustannie dostosowywane do aktualnego stanu orzecznictwa i regulacji z zakresu ochrony konsumenta.

Ochrona Kupującego Trusted Shops  dodatkowo umożliwia Ci zabezpieczenie Twoich zakupów na wypadek braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy.

Co to jest Ochrona Kupującego Trusted Shops?

W oparciu o zweryfikowane bezpieczeństwo sklepu internetowego Cyfrowe.pl firma Trusted Shops oferuje konsumentom zabezpieczenie – Ochronę Kupującego – na wypadek braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy. Takie zabezpieczenie pozwala wykluczyć ryzyko finansowe dla klienta przy dokonywaniu zakupów internetowych. Jeśli nie kupowałeś jeszcze w Cyfrowe.pl i mimo renomy sklepu na rynku, masz obawy co do realizacji swojego zamówienia lub wykonania przedpłaty na konto Cyfrowe.pl Sp. z o.o., możesz za kilka złotych wykupić Ochronę Kupującego tj. zabezpieczenie Twojego zamówienia.

Co obejmuje Ochrona Kupującego?

Ochrona Kupującego Trusted Shops znajduje zastosowanie w przypadku braku dostawy, braku zwrotu pieniędzy po odesłaniu przedmiotu sprzedaży oraz w przypadku nadużycia karty kredytowej ( do wartości 50 EUR). Zobacz warunki Ochrony Kupującego zamieszczone na stronie Trusted Shops.

Jak wykupić Ochronę Kupującego Trusted Shops?

Podczas składania zamówienia, zaznacz odpowiednie pole na stronie z wyborem sposobu i dostawy płatności. Boks do wykupienia Ochrony Kupującego jest oznaczony Znakiem Jakości Trusted Shops.

Jak wygląda procedura zgłoszenia reklamacji do Trusted Shops?

Po wykupieniu Ochrony Kupującego otrzymasz od Trusted Shops e-mail, w którym będą informacje o Ochronie takie jak: numer, od kiedy jest ważna, wysokość sumy ubezpieczenia, kwota zamówienia, a w załączniku pełna treść Warunków Ochrony Kupującego. W tym e-mailu będzie także link umożliwiający aktywację konta gwarancyjnego i wygenerowanie hasła. Reklamacje można zgłaszać po zalogowaniu się na www.trustedshops.pl przez specjalny formularz na tej stronie. Więcej o Ochronie Kupującego i reklamacjach możesz przeczytać na stronie TrustedShops.pl

Dlaczego Cyfrowe.pl oferuje Ochronę Kupującego?

Chcemy, aby nasi klienci w każdej sekundzie procesu zamawiania czuli się pewnie i bezpiecznie. Oferujemy Ochronę Kupującego Trusted Shops przede wszystkim osobom, które jeszcze w ogóle nie kupowały w Internecie, nie kupowały jeszcze w Cyfrowe.pl czy też dokonują zakupu/przedpłaty na znaczną wartość i czuliby się pewniej, mając gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku nieprzewidzianych problemów. Cyfrowe.pl nigdy nie oszukało żadnego Klienta. Oferowanie przez nasz sklep dobrowolnego zabezpieczenia potwierdza bezpieczeństwo zakupów w Cyfrowe.pl i stanowi dodatkowy argument, by kupować właśnie w naszym sklepie.

Dlaczego warto kupić Ochronę Kupującego?

Jak każde zabezpieczenie, tak i Ochrona Kupującego może się potencjalnie przydać w przypadku braku dostawy lub zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy. Jeśli masz obawy przed zakupem sprzętu o dużej wartości lub przed przedpłatą pieniędzy na nasze konto – za kilka złotych możesz sobie zapewnić spokój zakupów.

Firma Trusted Shops GmbH

Lider europejski na rynku certyfikacji sklepów Internetowych działający od 1999 roku.  Trusted Shops GmbH zatrudnia obecnie 100 pracowników w swojej siedzibie w Kolonii, wśród nich liczną grupę stanowią prawnicy wyspecjalizowani w prawie gospodarczym, którzy zajmują się sprawdzaniem sprzedawców ze statusem członkowskim. Od momentu założenia firmy wydano certyfikaty dla ponad 11 000 europejskich  sprzedawców.

 

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 84 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-01
Bardzo szybko zrealizowane, starannie wykonane. Jestem bardzo zadowolona. Przesyłka bardzo starannie zabezpieczona.
2024-04-25
Profesjonalna obsługa, produkt wysokiej jakości zgodny z opisem. Grawer bardzo ładny, paczka bardzo dobrze zabezpieczona. Otrzymałam gotowy upominek do wręczenia. POLECAM !
pixel